Central soutěž Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
Tepo Volejbal Kladno Kanonýři Kladno ČSAD KLADNO Jaroš
  • SAMK
  • Předplatné do divadla
  • Labyrint

Žena v kladenském Baumaxu ukradla dívce mobil, policie ji má v hledáčku

Pátek, 30. srpna 2019 07:45

K případu odcizení mobilního telefonu došlo již na začátku srpna. Policie nyní zveřejnila fotografie podezřelé ženy a svědka události. Jestliže je poznáte, vytočte bezplatnou linku 158.

Podezřelá žena (Foto: Zdroj PČR)

Ke krádeži mobilního telefonu došlo v pátek 2. srpna v kladenském Baumaxu. Policisty na tento skutek upozornila téhož dne šestnáctiletá slečna. Ta zároveň mužům zákona sdělila, že mobil značky Samsung Galaxy S9 měla ve svém batohu, který nesla na zádech. Škodu dívka vyčíslila na bez mála 11 tisícovek. 

„Policisté během pátrání zjistili možnou pachatelku krádeže. Ta byla zachycena na kamerovém záznamu, který je umístěn v prodejně. Také se podařilo na tomto záznamu zjistit svědka tohoto protiprávního jednání,“ uvedla pro Kladenské listy policejní mluvčí Michaela Nováková. 

Aby se podařilo podezřelou ženu vypátrat a dopadnout, přivítali by policisté poznatky od občanů, které by vedly k odhalení totožnosti této ženy a svědka události. Pokud osoby z fotografií poznáte, obraťte se osobně na Obvodní oddělení policie Kladno-město nebo je kontaktujte na telefonním čísle 974 873 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158. 

Svědek události (Foto: Zdroj PČR)

Autor: (red)