Central soutěž Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
Tepo Volejbal Kladno Kanonýři Kladno ČSAD KLADNO Jaroš
  • SAMK
  • Předplatné do divadla
  • Labyrint

Psí útulek Bouchalka představuje Betynku, chcete ji?

Pátek, 30. srpna 2019 07:15

Kladenské listy ve spolupráci s dobrovolníky starajícími se o psí útulek Bouchalka připravily pro své čtenáře seriál, ve kterém každý den představí jednoho „hafana“. Můžete si ho adoptovat, nebo jen vyvenčit. Dnešní hrdinkou je fenka Betynka.

Psí útulek Bouchalka představuje Betynku, chcete ji? (Foto: Psí útulek Bouchalka)

Bety je aktivní fenečka, kříženka belgického a německého ovčáka. Je jí osm let, ale je zdravá, vitální a od rána do večera by aportovala, to je její láska. Ke svým lidem je velice oddaná a nadevše je miluje. Je zvyklá na jednoho či dva lidi, tedy by se opět hodila do podobné rodiny. Klidně i ke starším lidem se zahradou. Zvykla by si určitě i na byt, ale potřebovala by pak dostatek procházek.

K novým lidem je zpočátku nedůvěřivá, nesmí na ni tlačit, nebo znejistí. Může pak ze strachu štípnout nebo se ohnat. Ale při klidném přístupu si vás brzy oblíbí a bude velmi věrným mazlíkem.

Není vhodná k malým dětem. Byla by schopná si zvyknout na svá zvířata v rodině, při správném seznámení, a možná i na psa, samce. Ale s jinými psy v kontaktu nebyla, tak je z nich taková nejistá a hodí se ideálně jako jedináček. 

V případě zájmu o pejska pište na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi vám sdělíme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme. Poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově. Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně, nebo telefonicky.

Odkaz na celé album pejska najdete ZDE:

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Zdenka Fürst