Central soutěž Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
Tepo Volejbal Kladno Kanonýři Kladno ČSAD KLADNO Jaroš
  • SAMK
  • Předplatné do divadla
  • Labyrint

Psí útulek Bouchalka představuje Lady, chcete ji?

Čtvrtek, 29. srpna 2019 08:00

Kladenské listy ve spolupráci s dobrovolníky starajícími se o psí útulek Bouchalka připravily pro své čtenáře seriál, ve kterém každý den představí jednoho „hafana“. Můžete si ho adoptovat, nebo jen vyvenčit. Dnešní hrdinkou je fenka Lady.

Psí útulek Bouchalka představuje Lady, chcete ji? (Foto: Psí útulek Bouchalka)

Lady je přátelská bíglice. Je jí už třináct let, ale pokud vidí šunku, je velice aktivní. Potřebuje dát trochu dohromady, protože kromě nadváhy má zánět v uších, špatná očka a dlouhé drápky. Pracujeme na tom a získáváme důvěru, aby jí úkony tolik nestresovaly a vše se naučila v pohodě zvládat.

Je to hodná holka, ale na hodně věcí není zvyklá, tak se na ni nesmí tlačit. Ostatně i vlivem věku už není moc zvědavá na nějaké „chytrálky“, kteří chtějí měnit její celoživotní zvyky, nutí ji do nových věcí a ještě jí odpírají šunku! No prostě je s ní sranda, bíglí povahu nezapře.

Je vhodná do bytu i na zahradu, v zimě s přístupem do tepla. Žila u starých lidí a opět uvítá klidné, pohodové tempo. Větší děti v rodině by nevadily, pokud by si uměly Lady prostě nevšímat. Ona si i dost důrazně hlídá jídlo, takže je třeba na to dávat pozor.

Je snášenlivá se psy, ale také si hlídá svůj prostor a nestojí o to, aby ji někdo otravoval. No prostě je to Lady s tvrdou palicí, ale moc milým srdcem. Chce jen svůj klid, zahrádku na běhání, žádná pravidla a šunku! Ale nemůže mít holka všechno, základ je hodná a klidná rodina, která bude trpělivá a pochopí móresy staré paní.

V případě zájmu o pejska pište na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi vám sdělíme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme. Poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově. Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně, nebo telefonicky.

Odkaz na celé album pejska najdete ZDE:

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Zdenka Fürst