Central soutěž Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
Tepo Volejbal Kladno Kanonýři Kladno ČSAD KLADNO Jaroš
  • SAMK
  • Předplatné do divadla
  • Labyrint

Město Kladno zavádí nové formuláře pro provozní dotace

Čtvrtek, 29. srpna 2019 08:15

Město Kladno uděluje dotace pouze na činnosti a aktivity, které jsou přínosné pro město a jeho obyvatele, a proto došlo k upřesnění podmínek, za nichž mohou být poskytnuty. Pro žádosti o provozní dotace z rozpočtu Města pro rok 2020 v oblasti sportu, kultury a volného času a v oblasti sociální vytvořilo nové formuláře. Nejedná se však o dotace poskytované z jednotlivých fondů komisí či primátora.

Město Kladno zavádí nové formuláře pro provozní dotace (Foto: KL)

„Doposud podávali zájemci o provozní dotaci z rozpočtu své žádosti v různých, předem neurčených formách, nově je tedy proces formalizován. Cílem je mimo jiné zajistit transparentní, účelné a efektivní čerpání poskytnutých finančních prostředků,“ říká náměstek primátora Statutárního města Kladna pro finance Václav Šubrt.

Formuláře žadatelé najdou ZDE: Vyplněnou žádost na rok 2020 je nutné doručit na Odbor finanční kladenského magistrátu nejpozději do 20. září. „Později podané žádosti už nemohou být akceptovány a do rozpočtu na rok 2020 zařazeny,“ upozorňuje Václav Šubrt.  

Autor: Eva Havelková