Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
Tepo Volejbal Kladno Kanonýři Kladno ČSAD KLADNO Jaroš
  • SAMK
  • Předplatné do divadla
  • Labyrint

Psí útulek Bouchalka představuje Garyho, chcete ho?

Středa, 14. srpna 2019 07:30

Kladenské listy ve spolupráci s dobrovolníky z psího útulku Bouchalka připravily pro své čtenáře seriál, ve kterém každý den představí jednoho „hafana“. Můžete si ho adoptovat, nebo jen vyvenčit. Dnešním hrdinou je pejsek Gary.

Psí útulek Bouchalka představuje Garyho, chcete ho? (Foto: Psí útulek Bouchalka)

Gary je bezproblémový puberťák, byť jsou mu tři roky, je duší i povahou hravé štěně. Je přátelský, divoký, hravý a dokáže za plotem i hlídat. Je to krasavec, který v sobě zkombinoval kvality plemen německého ovčáka a sibiřského husky. Je to učenlivý pes a ještě lépe se učí za dobré pamlsky, které miluje a velmi ho motivují k práci.

Má rád jiné fenečky a umí vycházet i s domácími zvířaty, se kterými se postupně seznámí a pochopí, že jsou součástí smečky. S jinými samci vychází podle jejich povahy, hodné a klidné většinou snese, podobná trdla či dominantní psy příliš nemusí. Je vhodný do bytu i na zahradu, klidně i do domácnosti k větším dětem.

V případě zájmu o pejska pište na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi vám sdělíme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme. Poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově. Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně, nebo telefonicky.

Odkaz na celé album pejska najdete ZDE:

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Zdenka Fürst