Teplárna Kladno Dalibor Janda v Kladně Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Práce ve Slaném
  • Teplárna Kladno

Srpnové letní odpoledne můžete strávit ve Středočeské vědecké knihovně

Pondělí, 5. srpna 2019 09:00

Čtenáři a návštěvníci Středočeské vědecké knihovny v Kladně si za dlouhé roky již zvykli, že na léto se musí vybavit kvalitní četbou včas, neboť knihovna má otevřeno jen dva dny v týdnu.

Srpnové letní odpoledne můžete strávit ve Středočeské vědecké knihovně (Foto: KL)

V letošním roce navzdory dovoleným a současnému zavádění nových technologií sloužících k rychlejšímu návratu knih otevírá knihovna svou pomyslnou náruč již třikrát týdně. Kromě toho nabízí programové čtvrtky určené malým i velkým návštěvníkům.

V srpnu se tedy můžete těšit na následující program:

8. srpna od 16:00 do 18:00 – Ninja, nebo samuraj? Výroba loutek s Yuko Takahashi

Výjimečná dílna pro všechny, kteří mají rádi Japonsko, loutkové divadlo a rádi tvoří. Poplatek 80 korun, registrace na kasalicka@svkkl.cz do 4. 8. 2019. Kapacita 10 míst.

15. srpna od 16:00 do 19:00 – Deskové hry s Tome

16. srpna od 17:00 do 19:00 – Péče o seniory s Alzheimerovou nemocí

Pravidelné setkávání a konzultace pečujících o seniory s Alzheimerovou nemocí i jiným typem demence pod vedením koordinátorky neformální péče Lenky Kutinové, Dementia, I. O. V.

22. srpna od 16:00 do 18:00 – Tvůrčí dílna pro malé i velké – Malované kameny

Kreativní odpoledne v příjemné společnosti. Kapacita této dílny je v tuto chvíli již zaplněna. Avšak podobná setkání knihovna plánuje i do budoucna.

Každé pondělí, úterý a čtvrtek, kdy má knihovna otevřeno, můžete posedět v zahradě u stolečků. Ty přispívají k lepšímu komfortu čtenářů a přijdou vhod k relaxaci od uspěchaného světa kolem.

Autor: Jitka Hrušková