Central soutěž Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
Tepo Volejbal Kladno Kanonýři Kladno ČSAD KLADNO Jaroš
  • Se Zahradou pro Zahradu
  • Předplatné do divadla
  • Labyrint

Z náklaďáku na Kladensku byly ukradeny autobaterie

Neděle, 28. července 2019 09:00

Oznámení o krádeži autobaterií bylo na lince 158 přijato v úterý 23. července. Autobaterie zmizely z nákladního automobilu zaparkovaného na stochovském nádraží. Škoda byla vyčíslena na více než sedm tisíc korun.

Z náklaďáku na Kladensku byly ukradeny autobaterie (Ilustrační foto: KL)

Ke krádeži došlo v době od 16 hodin dne 22. července do 6:45 hodin 23. července. Pachatel měl k vozu pravděpodobně snadný přístup. Auto bylo zaparkováno na volně přístupném nástupišti stochovského nádraží. Dvě autobaterie o kapacitě 12 V 110 Ah si zloděj odnesl bez použití jakéhokoliv násilí. Způsobil tak majiteli škodu v celkové výši 7 162 korun. V současné době po pachateli pátrá policie, za přečin krádeže mu hrozí až dva roky za mřížemi.

„Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí výše uvedeného automobilu v inkriminovanou dobu podezřelé osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Stochov nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 881. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkazuje policejní mluvčí Michaela Nováková.  

Autor: kh