Central soutěž Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
Tepo Volejbal Kladno Kanonýři Kladno ČSAD KLADNO Jaroš
  • Se Zahradou pro Zahradu
  • Předplatné do divadla
  • Labyrint

Atleti A.C. TEPO Kladno přivezli z mistrovství Evropy dva národní rekordy a dvě medaile

Pátek, 26. července 2019 07:00

Ve Švédsku proběhlo o víkendu mistrovství Evropy atletů a atletek do 19 let. Výborně si vedli atleti A.C. TEPO Kladno Matěj Krsek a Dan Lehar. Oba běželi 400 metrů.

Matěj postoupil do finále, kde obsadil skvělé 4. místo a vytvořil časem 46.37 nový rekord České republiky. Dan Lehar skončil celkově na výborném 11. místě. Svěřenci trenérky Hany Větrovcové běželi následně štafetu 4 x 400 metrů. Tato štafeta obsadila druhé místo, a tak se kladenští sprintéři radovali ze stříbrné medaile a nového rekordu České republiky výkonem 3:08.50.

Pro atletický klub A.C. TEPO Kladno je to po mistrovství Evropy do 22 let další parádní vystoupení.

Autor: Jiří Klesnil