Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
Tepo Volejbal Kladno Kanonýři Kladno ČSAD KLADNO Jaroš
  • SAMK
  • Předplatné do divadla
  • Labyrint

Zloděj v Kladně vykradl řadové garáže

Sobota, 13. července 2019 11:00

Ke vloupání do řadových garáží v Kladně došlo začátkem července. Zloděj si odnesl jízdí kolo a elektrické nářadí. Způsobil tak škodu přesahující 20.000 korun. Policie už po pachateli pátrá.

Zloděj v Kladně vykradl řadové garáže (Foto: KL)

Zloděj si vytipoval tři řadové garáže v kladenské ulici Sportovců. Překonal zámky a vloupal se do nich v době od 10 hodin 5. července do 9:30 hodin 8. července.

Z jedné garáže si lupič odnesl jízdní kolo modročerné barvy značky Kellys Spider 50 v hodnotě 16.000 korun. V další garáži se mu nejpspíš nic nehodilo, tak se přesunul do třetí. Z té si vzal elektrickou motorovou kosu značky Oleo Mac, jejíž hodnota je 2500 korun, a také motorovou pilu značky Husqvarna v hodnotě 2000 korun.

Případ je nyní prošetřován jako přečin krádeže, za který pachateli hrozí až dva roky za mřížemi.

„Aby se podařilo pachatele dopadnout, přivítali by policisté informace od případných svědků této události. Jakékoli indicie, které by vedly k odhalení totožnosti zloděje, je možné sdělit osobně na Obvodní oddělení Kladno – město, nebo vyšetřovatele případu kontaktovat telefonicky na čísle 974 873 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vyzývá občany policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (kh)