Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Divadlo Lampion
  • Labyrint hledá pedagoga

Psí útulek Bouchalka představuje Šímu, chcete ho?

Pátek, 12. Červenec 2019 08:00

Kladenské listy ve spolupráci s dobrovolníky starajícími se o psí útulek Bouchalka připravily pro své čtenáře seriál, ve kterém každý den představí jednoho „hafana“. Můžete si ho adoptovat, nebo jen vyvenčit. Dnešním hrdinou je pejsek Šíma.

Psí útulek Bouchalka představuje Šímu, chcete ho? (Foto: Radek Havlíček)

Šíma je aktivní, pohodový a energický, zpočátku nedůvěřivý k cizím lidem, ale trvá to jen chvilku a pár pamlsků. Poté se z něj stane přátelský a hodný aportér. Už během první procházky si rád zajde pro pohlazení a ukáže i bříško na drbání. Je vhodný spíše na zahradu k domečku, kde bude mít pohyb a zabaví se. Snáší fenky, samce si však opravdu vybírá, jak reaguje na jiná zvířata, to bohužel nevíme. Venku s odstupem jiné psy vůbec neřeší a užívá si v poklidu procházku.

Základní poslušnost ovládá velice dobře, je to vášnivý aportér a milovník hraček. Není zvyklý na děti, hodí se tedy do rodiny bez nich. Může i ke starším lidem, kteří mu dokážou zajistit pohyb na zahradě.

V případě zájmu o pejska pište na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi vám sdělíme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme. Poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově. Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně, nebo telefonicky.

Odkaz na celé album pejska najdete ZDE: 

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Zdenka Fürst