Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Psí útulek Bouchalka představuje Sama, chcete ho?

Neděle, 5. července 2020 09:00

Psí útulek Bouchalka je neustále plný chlupatých domácích mazlíčků, co netrpělivě čekají na svoji novou rodinu. Dnešním hrdinou, kterého vám představíme, je pejsek Sam. Můžete si ho adoptovat, nebo jen přijít vyvenčit.

Psí útulek Bouchalka představuje Sama, chcete ho? (Foto: Radek Havlíček)

Samík je vášnivý aportér, za míček je schopný udělat úplně všecičko. Je to jeho životní láska, stejně jako hračky, běhání a pohyb.

Sam potřebuje pozvolné a nenásilné seznámení, je k cizím lidem bázlivý a nevěří jim. Pokud by se na něj šlo hrubě a moc se na něj tlačilo, je schopen se i ohnat. Ale stačí mu chvilka a může jít s člověkem ven, pokud si na něj ještě více zvykne a dají se mu řádná pravidla, tak je to super parťák. Ovládá základní poslušnost a dobře spolupracuje s lidmi, které zná. Má samozřejmě velkou sílu a potřebuje silného psovoda.

Je vhodný spíše do baráčku se zahradou, v bytě rád demoluje. Ale kdyby měl dostatek pohybu, mohl by fungovat i v bytě. Je snášenlivý s fenkami, ostatní samce si vybírá, naopak není vhodný k jiným domácím zvířatům, dětem a starším lidem. Na vodítku chodí pěkně, jen začátek je trochu náročnější, pejsky na vycházce nijak moc neřeší.

Nejvhodnější bude k nějakému muži, nejen že je má rád, ale potřebuje pevné vedení a sebejistého vůdce jeho smečky.

V případě zájmu o pejska pište na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi vám sdělíme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme. Poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově. Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně, nebo telefonicky.

Odkaz na celé album pejska najdete ZDE:

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Zdenka Fürst