Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Psí útulek Bouchalka představuje Sally, chcete ji?

Sobota, 11. července 2020 09:00

Psí útulek Bouchalka je neustále plný chlupatých domácích mazlíčků, co netrpělivě čekají na svoji novou rodinu. Dnešní hrdinkou, kterou vám představíme, je fenka Sally. Můžete si ji adoptovat, nebo jen přijít vyvenčit.

Psí útulek Bouchalka představuje Sally, chcete ji? (Foto: Radek Havlíček)

Sally je trochu nedůvěřivá, bázlivá a plachá. Člověk, zejména pak žena, si ji musí získat, po pár vycházkách a pamlskách je vše hned lepší. Na muže reaguje pozitivně rychleji. Ale naše Kamča to se psy umí a hned po první procházce měla Sally v klíně a ona se k ní mačkala tak, že mezi nimi nebyl ani milimetr místa. Fenečka vzala Kamču jako svého ochránce před světem a pevný bod, když si byla nejistá, a fungovalo jim to skvěle. Ale je třeba na Sally netlačit a nechat, aby si přišla sama.

Bohužel dokáže být ze strachu i nebezpečná, proto je nevhodná k dětem. Naopak se hodí k velice aktivním starším lidem na zahradu, nejlépe jí bude na zahrádce s přístupem do domu a s jedním, maximálně s párem majitelů. Pokud není ve stresu, ovládá základní poslušnost.

Nevíme, jak vychází s jinými domácími zvířaty, a u psů se zdá, že se nesnese pouze s fenkami a dominantními samci. Plemenně je to kříženka labradora nejspíše s appenzellským (či jiným) salašnickým psem, narodila se asi v roce 2012.

V případě zájmu o pejska pište na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi vám sdělíme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme. Poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově. Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně, nebo telefonicky.

Odkaz na celé album pejska najdete ZDE:

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Zdenka Fürst