Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Divadlo Lampion
  • Labyrint hledá pedagoga

Mám cizího chlapa na zahradě, oznámila policistům žena z Pleteného Újezdu

Neděle, 7. Červenec 2019 09:00

Operační důstojník přijal na linku 158 oznámení od čtyřicetileté ženy, že v obci Pletený Újezd se na zahradě jejího rodinného domu pohybuje neznámá osoba. Dostala se tam během pěti minut, kdy šla majitelka nemovitosti venčit svého psa a nechala otevřená vrátka na zahradu.

Mám cizího chlapa na zahradě, oznámila policistům žena z Pleteného Újezdu (Ilustrační foto: KL)

Neznámý pachatel tudy vnikl na pozemek, kde rozházel zahradní nábytek a zahradu prohledával. Přitom byl vyrušen vracející se ženou, proto přelezl plot a dal se na útěk.

„Ihned po přijetí oznámení na místo vyjely policejní hlídky a policisté Obvodního oddělení Kladno-Kročehlavy zadrželi poblíž nemovitosti sedmadvacetiletého muže. Ten byl předán unhošťským policistům, kteří ho převezli na oddělení,“ sdělila policejní mluvčí Michaela Nováková.

„Případ je šetřen jako přečin porušování domovní svobody a přečin krádeže ve stádiu pokusu a podezřelému hrozí trest odnětí svobody až na dva roky,“ dodala mluvčí Nováková.

Autor: (red)