Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Psí útulek Bouchalka představuje Kodyho, chcete ho?

Sobota, 4. července 2020 09:00

Psí útulek Bouchalka je neustále plný chlupatých domácích mazlíčků, co netrpělivě čekají na svoji novou rodinu. Dnešním hrdinou, kterého vám představíme, je pejsek Kody. Můžete si ho adoptovat, nebo jen přijít vyvenčit.

Psí útulek Bouchalka představuje Kodyho, chcete ho? (Foto: Radek Havlíček)

Kody je překrásně zbarvený, originální vestaj. Když se do jeho srsti opřou sluneční paprsky, je těžké od té barevné symfonie odtrhnout oči. Je to mladý, veselý a divoký puberťák. Jsou mu dva roky, ale rozum rozhodně ještě žádný nepobral, to ho nebaví. Radši běhá, blbne a řádí.

Kody bývá zpočátku nedůvěřivý vůči novým lidem i situacím. Je to pes, na kterého se nesmí tlačit, spěchat a musí mít vždy čas a prostor, aby si vše očichal a vyhodnotil. Když si zvykne, je ke svým lidem přátelský, věrný a hravý. Je s ním pak i fajn spolupráce. Na vodítku chodí pěkně, téměř netahá a při běhu se drží krásně u nohy. Byl by tedy dokonalý pro běžce či jiného sportovce. Když se naopak zastavíte a dřepnete do trávy, Kody také „nahodí sedni“ a pěkně počká, až se půjde dál.

Je vhodný do bytu i na zahrádku k domečku, poslušný, zná základní povely, baví ho psí sporty či běhání. Naopak je zcela nevhodný k dětem, samce a ostatní zvířata nesnese, fenky si velice vybírá. Venku na pejsky číhá a působí hodně nejistě, spíš neví, jak s nimi jednat.

V případě zájmu o pejska pište na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi vám sdělíme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme. Poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově. Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně, nebo telefonicky.

Odkaz na celé album pejska najdete ZDE:

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Zdenka Fürst