Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Divadlo Lampion
  • Labyrint hledá pedagoga

Na Slánsku došlo k pokusu o znásilnění patnáctileté dívky, policie hledá svědky

Středa, 26. Červen 2019 12:23

K pokusu o znásilnění došlo v úterý kolem 14. hodiny na pozemní komunikaci mezi obcemi Tmáň a Poštovice na křižovatce s účelovou komunikací vedoucí k bioplynové stanici. Policie hledá nyní svědky události.

Na Slánsku došlo k pokusu o znásilnění patnáctileté dívky, policie hledá svědky (Ilustrační foto: KL)

Zatím neznámý pachatel se pokusil znásilnit teprve patnáctiletou dívku. Nejprve vyjednával, aby s ním odjela dobrovolně, to však odmítla a chtěla pokračovat v cestě na svém jízdním kole. S tím se však násilník nechtěl smířit a došlo k tahanici. Mladá slečna naštěstí zachovala chladnou hlavu a útočníka kopla do rozkroku. Ten bolestí zakvílel a na chvilku přestal být nebezpečný. Toho dívka využila a rychle na svém bicyklu odjela.

„Sháníme svědky pokusu o znásilnění, ke kterému došlo mezi obcemi Tmáň a Poštovice. Pachatel je ve věku asi pětačtyřiceti let, bílé pleti, vysoký asi 180 centimetrů, má nakrátko střižené šedivé vlasy, propadlé hladce oholené tváře, ale je silné postavy. Dívka odhadla, že by mohl mít tak 120 kilo. Mluvil vyšším hlasem, který k němu neseděl. Na vršku měl bílé tílko bez rukávů, jinak byl od pasu dolů úplně nahý. Na nohou měl kotníkové pracovní boty černé barvy. Přes tílko bylo vidět, že má hodně chlupatý hrudník světlejší barvy, přirození měl úplně vyholené. Na očích měl sluneční brýle s tmavě modrými skly, na každé straně navíc se zelenými pruhy,“ uvedla k popisu policejní mluvčí Michaela Nováková.

Na místo se pachatel dostal osobním vozem Citroën Berlingo červené barvy se zatmavenými zadními okny. V případě, že byste ho dle popisu, nebo jeho vozu poznali, případně měli jakékoliv další informace, obraťte se na slánskou kriminální službu na čísle 974 873 581. Využít samozřejmě můžete i tísňovou linku 158.

Autor: (red)