Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Divadlo Lampion
  • Labyrint hledá pedagoga

V úterý havarovala u Kladna opilá řidička, nadýchala ke dvěma promile

Úterý, 25. Červen 2019 16:45

V úterý odpoledne vyjížděly složky integrovaného záchranného systému k dopravní nehodě, která se stala mezi Kladnem a Vinařicemi. Opilá řidička nezvládla u bývalé čističky řízení a otočila auto na střechu. V těle ji kolovalo 1,92 promile alkoholu.

Foto: HZS Středočeského kraje

Třiatřicetiletá řidička osobního vozu měla velké štěstí. Z hrůzostrašně vypadající nehody vyvázla bez zranění. Na místě ji chtěli vyšetřit přivolaní záchranáři, to ovšem žena odmítla.

„Řidička jela směrem do Kladna. Ze zatím nezjištěných příčin nezvládla řízení a narazila se svým osobním vozidlem Škoda Felicia do svodidel. Náraz automobil převrhl na bok a následně na střechu. Dechová zkouška ukázala 1,92 promile,“ sdělila redakci Listů policejní mluvčí Michaela Nováková.

„Na místě jsme provedli zajištění dopravní nehody a spolupracovali s Policií České republiky,“ uvedl pro Kladenské listy mluvčí středočeských hasičů Petr Svoboda. 


Autor: (red)