Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Divadlo Lampion
  • Labyrint hledá pedagoga

Psí útulek Bouchalka představuje Elli, chcete ji?

Úterý, 25. Červen 2019 07:30

Kladenské listy ve spolupráci s dobrovolníky starajícími se o psí útulek Bouchalka připravily pro své čtenáře seriál, ve kterém každý den představí jednoho „hafana“. Můžete si ho adoptovat, nebo jen vyvenčit. Dnešní hrdinkou je fenka Elli.

Psí útulek Bouchalka představuje Elli, chcete ji? (Foto: Radek Havlíček)

„Elí“ je energická, hodná, přátelská a bezprostřední fenečka. Je to divoška i mazel v jednom. Miluje pohyb i lidský kontakt, obojí opravdu hodně potřebuje. Je to krásná kříženka německého ovčáka, dospělá a rozumná. Je jí okolo čtyř let.

Zná základní povely a když nemá nadbytek energie, hezky se s ní spolupracuje. Pokud se nudí, hledá cestu, jak se zabavit a pokud má možnost, uteče sama na výlet. Nehodí se tedy ke starším lidem, kteří by jí nezajistili dostatek pohybu a zábavy. Naopak se pro svou povahu hodí spíše do domečku se zabezpečenou zahrádkou.

Je to hodná holka k rozumným dětem. Nevychází však s fenami a jinými zvířaty. Psy (samce) si vybírá, takže záleží, zda by jí jeden konkrétní sedl.

V případě zájmu o pejska pište na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi vám sdělíme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme. Poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově. Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně, nebo telefonicky.

Odkaz na celé album pejska najdete ZDE:

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Zdenka Fürst