Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Divadlo Lampion
  • Labyrint hledá pedagoga

Psí útulek Bouchalka představuje Ďábla, chcete ho?

Pondělí, 24. Červen 2019 07:50

Kladenské listy ve spolupráci s dobrovolníky starajícími se o psí útulek Bouchalka připravily pro své čtenáře seriál, ve kterém každý den představí jednoho „hafana“. Můžete si ho adoptovat, nebo jen vyvenčit. Dnešním hrdinou je Ďábel.

Psí útulek Bouchalka představuje Ďábla, chcete ho? (Foto: Radek Havlíček)

Ďáblík je čokoládový, kastrovaný, křížený bull. Bude mít v genech ještě něco navíc a odhadem by to mohla být kelpie či ovčák. Narodil se v roce 2016, maximálně 2017, do útulku přijat jako pravděpodobně jednoletý.

Je to hravý „akčňák“ vhodný spíše na zahradu k domečku, ke zkušenému a aktivnímu člověku. Ideálně sportovci, který mu dopřeje pohyb a správné vedení.

Na začátku procházky vždycky táhne a je třeba síly, aby ho člověk srovnal. Když se trochu vyblbne a uvolní, dobře se ovladá. Pokud nepřekypuje energií, promění se v mazla, který miluje drbání.

Je velmi nevhodný k jiným zvířatům, psům či dětem. Tohle pubertální trdlo se projevuje víc a víc dominantně. Nebaví ho nuda v útulku. Potřebuje práci, režim, vedení a velmi zodpovědného i rozumného majitele.

V případě zájmu o pejska pište na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi vám napíšeme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme. Poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově. Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně, nebo telefonicky.

Odkaz na celé album pejska najdete ZDE:

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Zdenka Fürst