Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Divadlo Lampion
  • Labyrint hledá pedagoga

FOTO: Sto let fotbalového klubu oslavili ve Velké Dobré s kladenskými Rytíři

Pondělí, 24. Červen 2019 08:10

Velkolepé oslavy stoletého trvání fotbalového klubu připravili v sobotu ve Velké Dobré. Přišlo i na křest čtyřsetstránkového almanachu a také na zápas A-týmu Čechie Velká Dobrá s Rytíři Kladno.  

Prezident Čechie Velká Dobrá Vladimír Dufek slavnostně křtí almanach autora Miroslava Oliveriuse Stoletá láska Čechie (Foto: Jiří Hokův – Studio Fabrika)

Již dopoledne se mezi sebou utkali nejmladší adepti tohoto sportu. V úvodních zápasech přípravek si hráči nedali nic zadarmo. Svůj slavnostní mač sehráli i žáci a pak už se svátek rozjel do plných.

Prezident klubu Vladimír Dufek za přítomnosti představitelů obce a autora Miroslava Oliveriuse pokřtil téměř čtyřsetstránkový almanach. V hustém dešti se utkaly staré gardy a odpoledne vyvrcholilo zápasem A-týmu Čechie Velká Dobrá s Rytíři Kladno. V jejich dresu nastoupily hokejové legendy Josef Zajíc, Milan Hnilička, Ota Černý, Vítězslav Bílek, ale i hokejisté, kteří jsou na začátku velké kariéry, třeba Šimon Jelínek.


Autor: Jiří Hokův