Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Divadlo Lampion
  • Labyrint hledá pedagoga

Psí útulek Bouchalka představuje Čaka, chcete ho?

Pátek, 21. Červen 2019 07:20

Kladenské listy ve spolupráci s dobrovolníky starajícími se o psí útulek Bouchalka připravily pro své čtenáře seriál, ve kterém každý den představí jednoho „hafana“. Toho si můžete adoptovat, nebo ho jen vyvenčit. Dnešním hrdinou je pejsek Čak.

Psí útulek Bouchalka představuje Čaka, chcete ho? (Foto: Radek Havlíček)

Čak je krásný, velký a mohutný pes.  Ani potom, co si musel prožít, na lidi nezanevřel a je velice přátelský a hodný. Byl roztomilé chundelaté štěňátko, když ale vyrostl, potřeboval více pozornosti a času. Velký nevybitý pes začal být otravný a nezajímavý, tak ho uvázali na starý provaz, velice pevně, aby nemohl utéct. Po pár dnech se Čak našel, měl opravdu ošklivou ránu na krku od toho, jak se snažil vymanit.

Nyní už na těžkou minulost nemyslí, je veselý a užívá si život. Je to trochu nevycválané trdlo, potřebuje majitele, který s ním bude pracovat, pohyb, protože má z jeho nedostatku nějaká ta kila navíc a samozřejmě i dostatek mazlení.

Je vhodný spíše na zahradu k domečku s řádným oplocením a k velkým dětem, naopak nevhodný k jiným zvířatům a psům, na které není zvyklý.

V případě zájmu o pejska pište na email: utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi vám napíšeme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme. Poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově. Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně, nebo telefonicky.

Odkaz na celé album pejska najdete ZDE:

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Zdenka Fürst