Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Divadlo Lampion
  • Labyrint hledá pedagoga

Psí útulek Bouchalka představuje Bertíka, chcete ho?

Středa, 19. Červen 2019 07:30

Kladenské listy ve spolupráci s dobrovolníky z psího útulku Bouchalka připravily pro své čtenáře seriál, ve kterém každý den představí jednoho „hafana“. Můžete si ho adoptovat, nebo jen vyvenčit. Dnešním hrdinou je Bertík.

Psí útulek Bouchalka představuje Bertíka, chcete ho? (Foto: Radek Havlíček)

Bertík je ke svým lidem přátelský, hravý, veselý mazel, který vyhledává lidský dotyk. Cizích si nevšímá a nemá od nich rád pohlazení, než si na ně trochu zvykne. Když se na mazlení u něj tlačí, nekousne, ale trochu se ohradí, že ještě na intimnosti není ta pravá doba. Potřebuje tedy páníčka, který mu dá trochu času se seznámit a nebude na Bertíka tlačit.

Jinak je to prostě labrador, veselá a neřízená střela s kinetickou energií dělové koule. A že Bertík koule je, on je totiž gurmán a požitkář, který hrozně rád baští. Ale také za pamlsek udělá cokoliv, krásně se jimi motive, cvičí a navádí. Potřebuje tedy hodně pohybu, zdokonalit povely a hlavně zhubnout!

Je určitě vhodný do velkého bytu i na zahradu k domečku, je schopný si své území ohlídat před cizími. Pro svou neohrabanou a při seznamování opatrnější povahu naopak není vhodný k dětem ani starším lidem.

Co se týče psů, tak fanda jiných samců fakt není a u feneček záleží na situaci. Milé a veselé má rád, semetriky a hysterky nejsou nic pro něj. Ale velkou hodnou holku by za parťačku chtěl.

V případě zájmu o pejska pište na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi vám napíšeme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme. Poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově. Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně, nebo telefonicky.

Odkaz na celé album pejska najdete ZDE:

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Zdenka Fürst