Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Divadlo Lampion
  • Labyrint hledá pedagoga

Mayrau zve na sobotní Středočeské pivní slavnosti 2019

Středa, 19. Červen 2019 07:20

Svátky jednoho z nejtypičtějších a nejlahodnějších českých nápojů se budou konat v sobotu 22. června v Hornickém skanzenu Mayrau u Kladna. Pohodovou atmosféru akce dotvoří hudební doprovod předních interpretů naší hudební scény. Brány se návštěvníkům otevřou již v 10 hodin dopoledne a akce skončí úderem dvaadvacáté hodiny.

Mayrau zve na sobotní Středočeské pivní slavnosti 2019 (Foto: KL)

„Máme velkou radost, že se letošní ročník pořádá právě v dole Mayrau. Věřím, že spojení přátelské a uvolněné nálady, která na slavnostech vždy panuje, s industriálním prostředím skanzenu ve Vinařicích u Kladna bude zajímavé a zážitek z celé akce ještě umocní,“ uvádí organizátorka Středočeských pivních slavností Andrea Čiperová.

„Pivní slavnosti se zařadily mezi nejznámější každoroční akce, které jsou pořádány s finanční podporou Středočeského kraje, letos prostřednictvím Středočeské centrály cestovního ruchu. Rok co rok se těší zcela mimořádnému zájmu návštěvníků a věřím, že tomu tak bude i při letošním osmém ročníku,“ říká hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová.

Na festivalu návštěvníci ochutnají jak piva malých a méně známých značek, tak ukázky předních velikánů mezi českými pivovary. Bohatý výběr nápojů doplní neméně rozmanitá nabídka pokrmů a potravin tak, aby byli spokojení i ti nejnáročnější labužníci.

O hudební doprovod se postarají například zpěvák Pavel Callta, skupiny Totální nasazení, Noisetrap, Lewe a další. Zajištěn je také zajímavý program pro děti, aby si akci mohla užít celá rodina.

Autor: (red)