Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Divadlo Lampion
  • Labyrint hledá pedagoga

Kladenští policisté vypátrali a zadrželi ženu, která při hádce bodla manžela

Středa, 19. Červen 2019 07:00

Hlídka kladenských policistů si zapsala další úspěšnou akci. Operátor ji vyslal do Jenče, aby pomohla svým kolegům s případem pobodaného muže. Policisté na místě ošetřili zraněného a poté vypátrali a zadrželi i samotnou útočnici.

Kladenští policisté vypátrali a zadrželi ženu, která při hádce bodla manžela (Ilustrační foto: KL)

K případu došlo v polovině minulého týdne. Prvosledová hlídka byla vyslána v rámci spolupráce při dopadení nebezpečné osoby do obce Jeneč, kde došlo k incidentu mezi partnery. Při něm neudržela na uzdě své nervy jedenačtyřicetiletá žena a svého o šest let staršího manžela bodla do břicha. Poté se okamžitě vytratila.  

„Po příjezdu kladenských policistů se na místě činu již nacházela policejní hlídka obvodního oddělení Hostivice, která byla v kontaktu se zraněným sedmačtyřicetiletým mužem. Vzhledem k tomu, že se jednalo o krvácející zranění, byl muž ošetřen policisty prvosledové hlídky přiložením tlakového obvazu a poté předán do péče posádky záchranné služby,“ uvedla policejní mluvčí Jana Šteinerová.

„Následně policisté provedli prvotní šetření k podezřelé ženě. Na základě popisu oděvu a získané fotodokumentace vyjela hlídka provádět pátrání do okolních ulic. Policistům se během krátké doby podařilo vypátrat podezřelou nebezpečnou osobu v Lidické ulici nedaleko železničního přejezdu. Ta byla zadržena za pomoci donucovacích prostředků s přiložením služebních pout. Poté byla eskortována na policejní služebnu obvodního oddělení Hostivice a následně do policejní cely,“ uzavřela mluvčí Šteinerová.

Za toto protiprávní jednání obvinili kriminalisté jednačtyřicetiletou ženu z trestného činu těžkého ublížení na zdraví a Okresní soud Praha-západ rozhodl o vzetí obviněné za tento skutek do vazební věznice v Praze.

Autor: (red)