Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Divadlo Lampion
  • Labyrint hledá pedagoga

Psí útulek Bouchalka představuje Béčka, chcete ho?

Úterý, 18. Červen 2019 07:00

Kladenské listy ve spolupráci s dobrovolníky starajícími se o psí útulek Bouchalka připravily pro své čtenáře seriál, ve kterém každý den představí jednoho „hafana“. Toho si můžete klidně adoptovat, nebo ho jen vyvenčit. Dnešním hrdinou je pejsek Béčko.

Psí útulek Bouchalka představuje Béčka, chcete ho? (Foto: Radek Havlíček)

Béčko je dvou- až čtyřletý kříženec foxhounda a jezevčíka. Každého na první pohled hned zaujme jak vypadá, jeho vzhled je vskutku jedinečný. Je to aktivní a veselý pejsek, rád by se učil.

Bíbí je hodný, přátelský a energický pes. Někdy bývá trochu nedůvěřivý k cizím lidem, ale stačí pěkná procházka a získá důvěru. Do útulku byl přijat z nevyhovujících podmínek se svojí sestrou Abbičkou (již má nový domov) a bráchou Céčkem (stále na něj čeká). Byli spolu všichni tři ze začátku v kotci, ale dnes už jsou kluci zvlášť a vyhlížejí nové páníčky.

Béčko je bezproblémový a snášenlivý s ostatními pejsky. Jak reaguje na jiná domácí zvířátka, to se zatím neví, ale vypadá, že bude snášenlivý i s nimi. Je vhodný do bytu i na zahrádku k domečku s přístupem do tepla.

Kdybyste Béčka chtěli jako parťáka k dětem, tak pouze k těm větším, které budou vědět, jak k pejskovi přistupovat.

Béčko je aktivní a mladý, pokud nemá dostatečný pohyb a zaměstnání, tak velice rád okusuje a štípe majitele, proto je důležité, aby mu budoucí páníček zajistil dostatečné vybití jeho překypující energie. On se bude rád válet na gauči a mazlit se, ale až po pořádné procházce a běhání.

V případě zájmu o pejska pište na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi vám napíšeme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme. Poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově. Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně, nebo telefonicky.

Odkaz na celé album pejska najdete ZDE:

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Zdenka Fürst