Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Psí útulek Bouchalka představuje Béčka, chcete ho?

Pátek, 26. června 2020 07:00

Psí útulek Bouchalka je neustále plný chlupatých domácích mazlíčků, co netrpělivě čekají na svoji novou rodinu. Dnešním hrdinou, kterého vám představíme, je pejsek Béčko. Můžete si ho adoptovat, nebo jen přijít vyvenčit.

Psí útulek Bouchalka představuje Béčka, chcete ho? (Foto: Radek Havlíček)

Béčko je dvou až čtyřletý kříženec foxhounda a jezevčíka. Každého na první pohled hned zaujme, jak vypadá, jeho vzhled je vskutku jedinečný. Je to aktivní a veselý pejsek, rád by se učil.

Bíbí je hodný, přátelský a energický pes. Někdy bývá trochu nedůvěřivý k cizím lidem, ale stačí pěkná procházka, a získá důvěru. Do útulku byl přijat z nevyhovujících podmínek se svojí sestrou Abbičkou (již má nový domov) a bráchou Céčkem (stále na něj čeká). Byli spolu všichni tři ze začátku v kotci, ale dnes už jsou kluci zvlášť a vyhlížejí nové páníčky.

Béčko je bezproblémový a snášenlivý s ostatními pejsky. Jak reaguje na jiná domácí zvířátka, to se zatím neví, ale vypadá, že bude snášenlivý i s nimi. Je vhodný do bytu i na zahrádku k domečku s přístupem do tepla.

Kdybyste Béčka chtěli jako parťáka k dětem, tak pouze k těm větším, které budou vědět, jak k pejskovi přistupovat.

Béčko je mladý a aktivní, pokud nemá dostatečný pohyb a zaměstnání, velice rád okusuje a štípe majitele, proto je důležité, aby mu budoucí páníček zajistil dostatečné vybití jeho překypující energie. On se bude rád válet na gauči a mazlit se, ale až po pořádné procházce a běhání.

V případě zájmu o pejska pište na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi vám napíšeme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme. Poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově. Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně, nebo telefonicky.

Odkaz na celé album pejska najdete ZDE:

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Zdenka Fürst