Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Divadlo Lampion
  • Labyrint hledá pedagoga

FOTO: Jazzový piknik pod věžáky přinesl zajímavé podněty od občanů

Úterý, 18. Červen 2019 07:20

Náměstí Jana Masaryka pod kladenskými věžáky tuto neděli ožilo již třetím jazzovým piknikem. Ten letos doplnila i řada dalších aktivit a přinesl zajímavé podněty k tomu, co by bylo v této čtvrti zapotřebí zlepšit.

Jazzový piknik pod věžáky přinesl zajímavé podněty od občanů (Foto: Roman Hájek)

Jazzový piknik odstartoval v neděli úderem 14. hodiny bleší trh, kde si lidé mohli koupit použité věci i autorské výrobky. Od 15 hodin pak začal hrát Petra Ernyei Quartet. Nutno dodat, že vstup na povedenou akci byl zdarma.

„Letos byl piknik prvně obohacený o bleší trh a další aktivity. Jako tradičně hrála skupina Petra Ernyei Quartet. Děti si nadšeně zkoušely tvorbu velkých bublin, připravená byla i dětská křížovka tematicky spojená se sídlištěm. Ptali jsme se také v jednoduché anketě, co lidem chybí na náměstí Jana Masaryka a co by si přáli v prostoru za poštou. Mezi podněty se často uvádělo, že by si sídliště zasloužilo sochu a více vodních prvků,“ uvádí za pořadatelský spolek Halda Roman Hájek.


Autor: (red)