Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Divadlo Lampion
  • Labyrint hledá pedagoga

Ve Stochově zloděj vykradl čerpací stanici, na prodejnu se proboural z toalety

Neděle, 9. Červen 2019 10:00

V noci ze středy 5. na čtvrtek 6. června se do provozovny čerpací stanice ve Stochově-Slovance vloupal zloděj. Policisté po něm pátrají a žádají případné svědky události o poskytnutí informací, které povedou k jeho dopadení.

Ve Stochově zloděj vykradl čerpací stanici, na prodejnu se proboural z toalety (Ilustrační foto: KL)

Zatím neznámý pachatel si nejprve odemkl dveře na toaletu. Pak vyboural otvor ve zdi, kterým vnikl na prodejnu, odkud odcizil drobné mince, cukrovinky, alkohol a cigarety za celkem 5 100 korun. Poté se pokusil vniknout do vestavěného trezoru a pokladny, což se mu nepodařilo, nicméně poničením napáchal škodu za více než 30 tisíc korun. V případě dopadení mu pro podezření z krádeže vloupáním hrozí šest měsíců až tři roky za mřížemi.

„Aby se podařilo pachatele zjistit a následně dopadnout, přivítají policisté informace od případných svědků této události. Jakékoli indicie, které povedou k odhalení totožnosti výše zmiňovaného zloděje, je možné sdělit osobně na službu kriminální policie a vyšetřování Kladno, Havířská 632, nebo vyšetřovatele případu kontaktovat telefonicky na čísle 974 873 321. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkazuje prostřednictvím Listů policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (jk)