Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Divadlo Lampion
  • Labyrint hledá pedagoga

Hostouň Bikers zvou na víkendový Motoguláš

Úterý, 4. Červen 2019 07:10

V Hostouni na Kladensku se tuto sobotu uskuteční již pátý ročník oblíbeného setkání s názvem Motoguláš. A jestli nejste vlastníkem jednostopého stroje, tak se alespoň přijďte podívat na nablýskané mašiny a zakousnout něco dobrého.

Hostouň Bikers zvou na víkendový Motoguláš (Foto: Archiv Hostouň Bikers)

Motoguláš začíná v sobotu 8. června od 11 hodin před hostouňskou restaurací U Maxima. Odjezd na spanilou jízdu se odehraje v pravé poledne. Od 14 hodin na vás potom čekají soutěže o hodnotné ceny. A úderem hodiny sedmnácté se postupně o hudební zábavu postarají kapely Prasákův gauč, Mad Days a Dilemma In Cinema.

„Přátelé, sousedé, kamarádi, věříme, že pátý ročník hostouňského Motoguláše bude stejně tak úspěšný jako ty minulé. Opět vás čeká spanilá jízda a v podvečer kapely. A jestli nemáte motorku, nevadí, přijď se podívat na krásné stroje, dát si výtečný gulášek nebo zasoutěžit o pěkné ceny,“ zve na akci za Hostouň Bikers Martin Vodák.

Autor: (red)