Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Divadlo Lampion
  • Labyrint hledá pedagoga

Výměna názorů na Sítné vyústila v napadení, zraněného muže ošetřil lékař

Sobota, 1. Červen 2019 11:00

Kladenští policisté v současnosti prošetřují incident, který odehrál u autobusové zastávky na sítenském náměstí. Jednadvacetiletý mladík čelí podezření trestného činu výtržnictví poté, co muže, se kterým se nepohodl, srazil k zemi a ještě několikrát ho udeřil pěstí.

Výměna názorů na Sítné vyústila v napadení, zraněného muže ošetřil lékař (Foto: KL)

Roztržka se v Kladně na náměstí Sítná odehrála v pondělí 27. dubna před čtvrtou hodinou ranní. Po předchozí výměně názorů zaútočil mladík na osmadvacetiletého muže. Ranou pěstí do obličeje ho srazil k zemi a poté ho ještě opakovaně udeřil. Napadený utrpěl zranění, která si vyžádala ošetření v kladenské nemocnici. Jeho známý, který k incidentu přivolal policii, také inkasoval několik ran. Vrhl se na něj agresorův o rok mladší kamarád. Tato potyčka se ale obešla bez vážnějších zranění.

„Jednadvacetiletý muž z Kladna je v současnosti podezřelý z trestného činu výtržnictví, protiprávní jednání dvacetiletého muže policisté prošetřují jako podezření z přestupku proti občanskému soužití,“ uvedla pro Listy policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (jk)