Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Divadlo Lampion
  • Labyrint hledá pedagoga

Seniorka si vedle sebe na lavičku odložila kabelku, vmžiku o ni přišla

Pátek, 31. Květen 2019 07:20

V úterý 28. května před polednem se osmasedmdesátiletá důchodkyně na autobusové zastávce v ulici Dukelských hrdinů usadila na lavičku. Vedle sebe si odložila kabelku, které se zloděj zmocnil, když se seniorka sehnula k nákupní tašce.

Seniorka si vedle sebe na lavičku odložila kabelku, vmžiku o ni přišla (Ilustrační foto: KL)

Obsahem odcizené kabelky byl mobilní telefon, zlatý řetízek s křížkem a peněženka s finanční hotovostí. Zloděj, po kterém policisté v současnosti pátrají, ženě způsobil škodu za více než čtyři tisíce korun.

„Policie vyzývá občany, kteří se v danou chvíli od 11.20 do 11.50 hodin v úterý 28. května 2019 pohybovali poblíž autobusové zastávky v ulici Dukelských hrdinů nebo kolem této autobusové zastávky projížděli a mohli zaznamenat podezřelého pachatele s kabelkou, aby poskytli k tomuto případu informace na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158 a svými poznatky dopomohli při dopadení pachatele,“ vzkázala prostřednictvím Listů policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (jk)