Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
Tepo Volejbal Kladno Kanonýři Kladno ČSAD KLADNO Jaroš
  • SAMK
  • Předplatné do divadla
  • Labyrint

V Kladně se muž rozhodl rozebrat plot, ten ale nebyl jeho

Pátek, 17. května 2019 07:20

Ve středu ráno přijal operátor tísňové linky strážníků oznámení o rozebraném plotě bývalé sběrny druhotných surovin ve Slánské ulici. Když přijela hlídka na místo, tak zjistila, že chybí část plotu, který tvořily plechové tabule modré barvy.

V Kladně se muž rozhodl rozebrat plot, ten ale nebyl jeho (Foto: MP Kladno)

Některé byly složené na hromadě nedaleko a další část měl naloženou muž, kterého strážníci zastavili na křižovatce ulic Hajnovy a Dukelských hrdinů. Zloděj se snažil svou nelegální kořist odvézt do sběru a při tom náklad vysypal do vozovky. Strážníci vyrozuměli majitele objektu a také Policii České republiky.

Při kontrole areálu hlídka zjistila vypáčené dveře stavební buňky a uvnitř spal další nezvaný host. Jednatelka společnosti vyčíslila škodu na oplocení ve výši dvou tisíc pět set korun. Muž, který se snažil odcizené plechy odvézt, je musel vrátit na své místo a strážníci jeho prohřešek okamžitě vyřešili v příkazním řízení. Druhého nezvaného hosta si převzali policisté k dalšímu šetření pro podezření z trestného činu.

V Kladně se muž rozhodl rozebrat plot, ten ale nebyl jeho (Foto: MP Kladno)

Autor: Alena Purkytová