Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
Tepo Volejbal Kladno Kanonýři Kladno ČSAD KLADNO Jaroš
  • SAMK
  • Předplatné do divadla
  • Labyrint

Psí útulek Bouchalka představuje Kevina, chcete ho?

Úterý, 14. května 2019 07:40

Kladenské listy ve spolupráci s dobrovolníky z psího útulku Bouchalka připravily pro své čtenáře seriál. V něm každý den představí jednoho „hafana“, kterého si můžete adoptovat nebo ho jen vyvenčit. Dnešním hrdinou je pejsek Kevin.

Kevin (Foto: Radek Havlíček)

Kevin je dvouletý russell teriér narozený odhadem v roce 2017. Klasicky hyperaktivní, velice hodný, mazlivý a přátelský. Zvládá veškerou manipulaci a nechá se i chovat. Je vhodný pro sportovně založeného pána. Také by se mu líbilo u někoho, kdo by s ním dělal psí sporty či chodil na túry.

Bude doma v bytě i na zahradě u domečku s řádným oplocením. Bohužel je zvyklý se sám vydávat na procházky, pokud by se mu ale řádně někdo věnoval, tak by neměl důvod utíkat.

Kevin snáší ostatní pejsky, na samce je občas „hrrr“ a vzniká problém, ale po klidném seznámení je to v pořádku. Ostatní zvířata nevnímá, vypadá ale jako raubíř a lovec. Je vhodný k dětem, které vědí, jak zacházet s pejsky.

Odkaz na celé album pejska najdete ZDE: 

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKANa Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon: 739 433 776 (10:00 – 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Autor: Zdenka Fürst