Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
Tepo Volejbal Kladno Kanonýři Kladno ČSAD KLADNO Jaroš
  • SAMK
  • Předplatné do divadla
  • Labyrint

Okoř se šťávou slaví letos 21 let, přijedou Mirai, Pokáč, UDG nebo České srdce

Úterý, 14. května 2019 08:00

V sobotu 1. června se v romantickém místě podhradí zříceniny Okoř uskuteční již 21. ročník open air festivalu. 14 hodin hudby a 13 skvělých účinkujících, toho všeho se mohou letos návštěvníci dočkat.

Okoř se šťávou slaví letos 21 let, přijedou Mirai, Pokáč, UDG nebo České srdce (Ilustrační foto: KL)

Opět vás čekají dvě pódia, tentokrát obě hlavní. Můžete se těšit na 14 hodin hudby bez přestávky. Na letošním ročníku vystoupí Škwor, kteří minulý rok oslavili 20 let v O2 aréně. Přijedou také třeba Trautenberk nebo Michal Hrůza, který připravuje nové album. Další lákadlem festivalu jsou Rybičky 48, ty již brzo oslaví 18 let svého působení. Divákům přijedou zazpívat i Mirai, Pokáč, UDG, České srdce, které vídáme na scéně už 30 let, Lake Malawi budou v květnu v Tel Avivu zastupovat českou republiku v Eurovizi, dále MikAel, Mensfield, Czech IT nebo Pekař.

V areálu, který se otevře přesně v 11 hodin, bude pro návštěvníky festivalu k dispozici stanové městečko. Prodej vstupenek na místě začne už v 10 hodin dopoledne. Během akce můžete navštívit zříceninu hradu nebo si prohlédnout nádherné okolí tohoto místa.

Pro cyklisty je v areálu hlídaný prostor na kola. Na festival jako každý rok bude jezdit kyvadlová doprava z autobusového nádraží Veleslavín, Kladna a Slaného, a to i po ukončení akce. Přesnější informace najdete ZDE: 

Autor: (red)