Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
Tepo Volejbal Kladno Kanonýři Kladno ČSAD KLADNO Jaroš
  • SAMK
  • Předplatné do divadla
  • Labyrint

Opilec v kladenské nemocnici demoloval expektační pokoj, skončil v poutech

Pondělí, 13. května 2019 07:50

Namísto pokojného vystřízlivění začal opilec v kladenské nemocnici demolovat expektační pokoj, do něhož byl umístěn. Jeho jednání zašlo tak daleko, že ho museli pacifikovat policisté, se kterými příliš nespolupracoval a zadělal si na problémy.

 

Opilec v kladenské nemocnici demoloval expektační pokoj, skončil v poutech (Ilustrační foto: KL)

Podnapilého muže umístil personál nemocnice na pozorování do expektačního pokoje poté, co ho v úterý 7. května do kladenské nemocnice přivezla záchranka. Kolem třiadvacáté hodiny se opilec rozlítil a začal poškozovat vybavení pokoje. Pokusy personálu o uklidnění muže se s úspěchem nesetkaly, a tak na místo přijela policejní hlídka. Ani tu však muž nechtěl poslechnout. Jeho agresivita se stupňovala a jelikož opakovaně nereagoval na výzvy k zanechání svého jednání, byli policisté nuceni použít donucovacích prostředků a pout, ve kterých ho převezli na služebnu.

„Na služebně policisté provedli prvotní úkony a muže následně umístili do cely. Případ prošetřují a třicetiletý muž z Kladna je podezřelý z přestupku neuposlechnutí výzvy,“ uvedla pro Listy policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (jk)