Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Divadlo Lampion
  • Labyrint hledá pedagoga

Království hraček Bambule – nová prodejna v NC OAZA Kladno

Pondělí, 29. Duben 2019 14:45

V kladenském nákupním centru OAZA bude 31. května slavnostně otevřena nová prodejna Království hraček Bambule. Prodejna Bambule nabídne na 380 metrech čtverečních kvalitní hračky světových i českých značek pro děti všech věkových kategorií. V rámci širokého sortimentu si mohou zákazníci vybrat z kojeneckého zboží, hraček a společenských her.

(Ilustrační foto prodejen Království hraček Bambule)

Přijďte se podívat do nově otevřené prodejny a získejte voucher na 20 procentní slevu. Ta platí od 31. května do 31. srpna a vztahuje se na celý sortiment kromě kočárků, autosedaček a položek označených hvězdičkou. Slevy a akce nelze sčítat.

Pokud nakupujete hračky pravidelně, vyplatí se vám stát se členy Královského klubu Bambule. Se zákaznickou kartičkou budete moci využívat řady skvělých výhod a odměn nejen v kamenných prodejnách Bambule, ale také v prodejnách Sparkys, HM Studio a na e-shopu.

Maloobchodní síť prodejen Království hraček Bambule zahájila svou činnost v roce 2001. V současné době je největším maloobchodním řetězcem na trhu s hračkami, jehož obchody jsou k nalezení v téměř každém velkém městě.

Prodejna bude otevřena od pondělí do neděle 9:00-20:00.

Více informací naleznete ZDE:

(Ilustrační foto prodejen Království hraček Bambule)

Autor: Tereza Valoušková