Central soutěž Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
Tepo Volejbal Kladno Kanonýři Kladno ČSAD KLADNO Jaroš
  • Se Zahradou pro Zahradu
  • Předplatné do divadla
  • Labyrint

Sprejer na dětském hřišti v Tuchlovicích napáchal škodu za 50 tisíc

Čtvrtek, 18. dubna 2019 07:40

Zatím neznámý vandal během uplynulého víkendu znehodnotil herní prvky, lavičky či altán na dětském hřišti v Tuchlovicích. Pestrobarevnými nápisy způsobil obci škodu, kterou místostarostka předběžně vyčíslila na 50 tisíc korun.

Sprejer na dětském hřišti v Tuchlovicích napáchal škodu za 50 tisíc (Foto: PČR)

V úterý 15. dubna oznámila tuchlovická místostarostka, že během uplynulého víkendu poničil místní dětské hřiště vandal. V době od 12. do 15. dubna v ulici Zemědělců posprejoval osm herních komponentů, tři odpadkové koše, lavičky a altán. Policisté případ vyšetřují jako podezření z přečinu poškození cizí věci a pachateli hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok.

„Aby se podařilo vandala vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili na dětském hřišti nebo v jeho okolí v inkriminovanou dobu podezřelou osobu, či osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Stochov nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 881. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkázala prostřednictvím Listů policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (red)