Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Divadlo Lampion
  • Labyrint hledá pedagoga

FOTO: Do Slaného se i letos sjely orientální tanečnice

Úterý, 9. Duben 2019 07:50

Již třetí ročník soutěže v orientálních tancích se uskutečnil ve Slaném v Městském centru Grand. Jeho záštitu si převzal opět DDM Ostrov Slaný. Organizátory potěšil ohromný zájem ze strany vystupujících.

Do Slaného se i letos sjely orientální tanečnice (Foto: Jitka Krňanská – KL)

Soutěžilo se v kategorii sólo, duo, skupina a formace. Startovací listina čítala 72 čísel. Do Slaného se sjely tanečnice z různých koutů Čech. Své zástupce poslaly například Liberec, Náchod nebo Svoboda nad Úpou.

„Zájem byl letos opravdu velký, což nás velmi těší. Některé tanečnice vyjížděly na soutěž už ve čtyři hodiny ráno, takže si zájmu opravdu vážíme. V čele poroty letos zasedla vítězka loňské sólové kategorie Milana Melniková, která se stala zároveň tváří letošního ročníku a na závěr vedla seminář na téma Tarab s překladem hudby. I letos byla vítězka sólové kategorie dospělých Faddah Tesařová oceněna stejně. Bude tak mít možnost stát se tváří soutěže v roce 2020, zasednout v porotě a vést seminář, který je každý rok pro soutěžící zcela zdarma,“ uvedla pro Kladenské listy pořadatelka Jaroslava Špalková.


Autor: (red)