Central Kladno Okoř se šťávou 2019 Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Smažík Kladno
  • SAMK
  • Divadlo Lampion
  • Království hraček Bambule

Kladenští strážníci řešili závodníka na motorce i podvodníka

Pátek, 29. Březen 2019 07:10

Na kladenské strážníky se obrátil zaměstnanec obchodu, ve kterém si chtěl podvodník půjčit finance na padělaný občanský průkaz. Další hlídka zase řešila závodníka na motocyklu. 

Kladenští strážníci řešili závodníka na motorce i podvodníka (Foto: MP Kladno)

„V sobotu odpoledne se jeden ze zaměstnanců obchodního domu v Kročehlavech obrátil na hlídku strážníků s oznámením pokusu o podvod. Hlídka na místě zjistila, že si zákazník chtěl půjčit finanční hotovost a předložil občanský průkaz, kterému chyběly ochranné prvky. Lustrací strážníci zjistili, že podle čísla předloženého dokladu tento patří jiné osobě. Proto byla na místo přivolána Policie České republiky, která si muže převzala k dalšímu šetření,“ řekla mluvčí strážníků Alena Purkytová.

„V sobotu odpoledne prováděli strážníci Městské policie Kladno radarové měření rychlosti v ulici Arménské. Zastavili řidiče motocyklu, který překročil povolenou rychlost o osmnáct kilometrů v hodině. Hlídka muže vyzvala k předložení dokladů potřebných k řízení motorového vozidla. Muž předložil občanský průkaz, osvědčení o registraci vozidla a také řidičský průkaz. Strážníci provedli lustraci v registru a zjistili, že má vysloven zákaz řízení motorových vozidel. Na místo byla přivolána hlídka policie, která si muže převzala k dalšímu šetření,“ uvedla k druhému případu mluvčí Purkytová.

Autor: (red)