Central Kladno Okoř se šťávou 2019 Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Smažík Kladno
  • SAMK
  • Divadlo Lampion
  • Království hraček Bambule

V Kladně údajně pronásleduje školačku cizí muž, případem se zabývá policie

Pátek, 15. Březen 2019 15:54

S nepříjemným pocitem v posledních dnech usíná nezletilá dívka z Kladna. Tu podle jejích slov údajně pronásleduje cizí muž. Celou věcí se zabývá škola i policie, která sice případ nepodceňuje, ale zároveň říká, že není důvod k panice.

V Kladně údajně pronásleduje školačku cizí muž, případem se zabývá policie (Ilustrační foto: KL)

Podle zjištění Kladenských listů by se mělo jednat o žačku z Kročehlav. Ta má nepříjemný pocit z toho, že ji v Norské ulici a okolí pronásleduje tajemný muž a snaží se s ní navázat oční kontakt. Se svým zážitkem se proto svěřila kamarádkám a matce, která poznatek nahlásila škole i policii. Školní sbor proto informoval i ostatní rodiče.

„Ve středu 13. března jsme přijali oznámení od rodičů nezletilé dívky, že má pocit z toho, že ji někdo sleduje. My tuto skutečnost nepodceňujeme a prověřujeme. Ovšem zatím nepředpokládáme, že by mohla být důvodná obava z přestupku nebo trestného činu, jelikož ji muž ani nekontaktoval, ani s ní nemluvil. Dívku a svědky budeme ještě vyslýchat. Do té doby nasměrujeme do popsaných míst i větší počet hlídek,“ uvedla pro Kladenské listy policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (red)