Central Kladno Okoř se šťávou 2019 Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Smažík Kladno
  • SAMK
  • Divadlo Lampion
  • Království hraček Bambule

Muž v Kročehlavech ženě zabral parkovací místo, potom ji napadl

Úterý, 12. Březen 2019 07:50

Kladenští strážníci v sobotu večer řešili případ napadení v Dánské ulici. Starší muž tam pěstmi zaútočil na ženu kvůli parkovacímu místu. Šokovanou řidičku na místě ošetřil lékař, agresora si od strážníků převzali policisté.

Ilustrační foto: KL

Incident v kročehlavském sídlišti zaznamenala svědkyně, která telefonicky vyrozuměla strážníky. Uvedla, že muž na ženu zaútočil dvěma ranami pěstí do oblasti hlavy, následně ji chytil za krk a začal škrtit.

Když na místo dorazila hlídka, napadená se držela za hlavu a v slzách popisovala, jak se chtěla s vozem otočit, aby mohla zaparkovat. Starší muž byl ale rychlejší a na volné parkovací místo vjel před ní. Šla ho tedy upozornit, že směrovým světlem dávala znamení, že se na místě chystá zaparkovat, a on ho přesto zabral. Výčitka muže natolik rozlítila, že ženu počastoval sprostými nadávkami a poté ji fyzicky napadl.

„Protože si postižená stěžovala na bolest hlavy a brnění v rukách, byl na místo přivolán lékař a také hlídky Policie České republiky. Naštěstí zranění ženy nebylo vážné, takže ji lékař ošetřil na místě,“ uvedla mluvčí strážníků Alena Purkytová. 

Jak potvrdila policejní mluvčí Michaela Nováková, muže si k dalšímu šetření převzala státní policie. „Případ v současnosti prošetřujeme jako přestupek proti občanskému soužití,“ odpověděla na dotaz Kladenských listů.

Autor: (jk)