Central Kladno Okoř se šťávou 2019 Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Smažík Kladno
  • SAMK
  • Divadlo Lampion
  • Království hraček Bambule

U Slaného havarovalo několik vozidel, zraněnou ženu transportoval vrtulník

Čtvrtek, 7. Březen 2019 14:35

Ve čtvrtek dopoledne se na silnici I/7 stala vážná dopravní nehoda hned několika vozidel. Jako první se tam srazilo osobní auto a sanitka. Vlivem nárazu došlo ještě ke střetu s dalším osobním a k poškození nákladního vozidla.

Foto: HZS Středočeského kraje

„Při dopravní nehodě se střetlo osobní vozidlo VW jedoucí ve směru do Loun s protijedoucím dodávkovým vozidlem ZZS posádky Ústeckého kraje, které převáželo pacienta do Prahy. Řidičkou osobního vozidla byla šestadvacetiletá žena, která cestovala s dítětem,“ uvedla pro Kladenské listy policejní mluvčí Jana Šteinerová.

„Slánští hasiči na místě dopravní nehody provedli na vozidlech protipožární opatření a úklid uniklých provozních kapalin,“ vzkázala do redakce Listů mluvčí středočeských hasičů Tereza Fliegerová.   

„Sanitka, která havarovala, převážela pacienta s infarktem. Toho si převzali záchranáři a jiným vozem ho přepravili do nemocnice. Na místě jsme také ošetřili vážně zraněnou ženu, která byla následně transportována do nemocnice ve Střešovicích. Pozemní cestou jsme převezli i dětského pacienta do motolské nemocnice k dovyšetření,“ řekla Petra Effenbergerová ze Středočeské záchranné služby.

Nikdo z účastníků nehody nebyl pod vlivem alkoholu ani jiných návykových látek. Celkem vzniklá škoda byla předběžně vyčíslena na částku 200 tisíc korun. Na pozemní komunikaci byl v době šetření dopravní nehody omezený provoz a policisté jej zde řídili kyvadlově. Příčina havárie je nadále v šetření.


Autor: (red)