Central Kladno Okoř se šťávou 2019 Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO Smažík Kladno
  • SAMK
  • Divadlo Lampion
  • Království hraček Bambule

Sportovní areály města Kladna hledají zaměstnance

Čtvrtek, 7. Březen 2019 07:30

Pokud jste pracovití, šikovní, loajální a bezúhonní, tak se máte nyní možnost stát zaměstnancem Sportovních areálů města Kladna, nebo si jen zajistit dlouhodobou brigádu.

Sportovní areály města Kladna hledají zaměstnance (Foto: KL)

Volné pracovní pozice v SAMK:

Restaurace Sleťák přijme zaměstnance na pozici číšník a servírka. Forma směn je rozdělena na dlouhý a krátký týden. Pracovní požadavky nejsou nijak náročné. SAMK požaduje: pracovitost, bezúhonnost, příjemné vystupování, loajalitu, smysl pro týmovou práci a samostatnost.

V případě nástupu na vás čekají příznivé platové podmínky, práce na hlavní pracovní poměr, stravenky a zaměstnanecké výhody.

V případě zájmu o tuto pozici kontaktujte pana Lukáše Starého na telefonním čísle 702 215 004, nebo prostřednictvím e-mailu: stary@samk.cz


Sport hotel Sletiště přijme dva zaměstnance na pozici „noční recepční”. Nástup možný od 1. června, případně od 1. srpna letošního roku. SAMK nabízí hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, k tomu odpovídající platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody a práci v moderním a čistém prostředí. Požadavky jsou: zkušenost v oboru výhodou, znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni podmínkou, vstřícnost, komunikativnost a bezúhonnost.

V případě zájmu o tuto pozici kontaktujte manažerku hotelu Veroniku Černou na telefonním čísle 725 393 128, nebo prostřednictvím e-mailu: veronika.cerna@samk.cz.


Nábor plavčíků Kladno: Hledáte brigádu na léto, máte rádi vodu a je vám více jak 18 let? Sportovní areály města Kladna hledají vhodné kandidáty pro letní brigádu na měsíce červen až září na pozici pro letní koupaliště u Sletiště, letní koupaliště v Bažantnici a do Aquaparku Kladno.

Podmínky pro přijetí jsou: minimální věk 18 let, základní znalosti v poskytování první pomoci, uspokojivé zvládnutí alespoň jednoho plaveckého způsobu, pozitivní přístup k zákazníkům a osvědčení Vodní dozor senior.

V případě nástupu na vás čeká zajímavé platové ohodnocení, práce v příjemném kolektivu, možnost spolupráce i po skončení letní sezóny a kurz pro získání osvědčení Vodní dozor senior.

V případě zájmu o letní brigádu kontaktujte Lucii Mikulíkovou na e-mailu bazeny@samk.cz


SAMK hledá vedoucí příměstského tábora pro děti ve věku od 5 do 15 let v rámci Léta kladenských dětí. Brigáda je v červenci a srpnu.

Podmínky pro přijetí jsou: věk nad 18 let, zodpovědnost a samostatnost, osobní a odborné předpoklady s dětmi výhodou.

V případě nástupu na vás čeká zajímavé platební ohodnocení, práce v příjemném kolektivu i možnost dlouhodobé spolupráce.

V případě vašeho zájmu nám zašlete svůj životopis na e-mail povondrova@samk.cz


Sportovní areály města Kladna přijmou zaměstnance a brigádníky na pracovní pozici OBSLUHA BAR – BUFET pro jednotlivá sportoviště.

Podmínky pro přijetí jsou: příjemné vystupování, zodpovědnost, nadšení a pozitivní energii.

V případě nástupu na vás čekají příznivé platební podmínky, práce na hlavní pracovní poměr, stravenky nebo zaměstnanecké výhody.  

Nástup je možný dle dohody. V případě zájmu o tuto pozici kontaktujte Lydii Jupovou na telefonním čísle: 608 96 21 60 nebo prostřednictvím e-mail: jupova@samk.cz. 

Autor: (red)