Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Divadlo Lampion
  • Labyrint hledá pedagoga

Vandalové mají v Kladně na svědomí další zaparkovaná vozidla

Úterý, 5. Březen 2019 07:10

V sobotu odpoledne oznámil všímavý občan strážníkům, že v ulici Jaroslava Foglara má jeden ze zaparkovaných automobilů rozbité okénko u spolujezdce. Na místo vyjela hlídka strážníků. Ti díky lustraci zjistili a vyrozuměli provozovatele vozu.

Foto: MP Kladno

Jednalo se o firemní auto, které používala jedna ze zaměstnankyň. Hlídce se podařilo místním šetřením řidičku dohledat. Ta celou záležitost oznámila Policii České republiky. Strážníci upozorňují majitele, aby nenechávali své věci ve vozidlech. Viditelně odložené krabice, tašky, kabely a jiné hodnotné věci lákají různé nenechavce a způsobená škoda je mnohdy vyšší než hodnota odcizených věcí.

Další vozidlo, které se stalo obětí podnapilého muže, nahlásil strážníkům výpravčí z nádraží v Dubí. Kolejištěm zde procházel muž, který byl viditelně pod vlivem alkoholu. Když se dopotácel k nádražnímu domku, poničil zde jeden ze zaparkovaných automobilů a pokračoval v klopýtání po kolejích dál. Na místo vyjela hlídka strážníků, která v kolejišti zjistila třiačtyřicetiletého muže. Ten se společně se strážníky vrátil zpět k poškozenému vozidlu a vyčkal zde na příjezd hlídky policie, která si celý případ převzala k dalšímu šetření.

Foto: MP Kladno

Autor: Alena Purkytová