ČSAD KLADNO
  • Vánoce Kladno
  • Den otevřených dveří
  • Práce ve Slaném

Poznáte ženy na fotografii? Obraťte se na policii

Středa, 20. února 2019 07:30

Ve čtvrtek 7. února v odpoledních hodinách oznámila jedenašedesátiletá žena, že byla v kladenském obchodním domě okradena. Přišla o peněženku s hotovostí ve výši dva tisíce korun. Bezpečnostní kamera zachytila dvě podezřelé ženy. Poznáte je podle fotografie?

Poznáte ženy na fotografii? Obraťte se na policii (Foto: PČR)

Poškozená žena byla se svou kamarádkou v kavárně a svou kabelku si přehodila přes opěradlo židle a navíc ji ještě přikryla i svou bundou. Asi po 45 minutách si kabelku chtěla zkontrolovat, načež zjistila, že přišla o peněženku, ve které měla dva tisíce korun v hotovosti a také platební karty.  

„Následným policejním šetřením se podařilo zjistit, že se poblíž pohybovaly podezřelé osoby, které následně zachytil kamerový systém, který je instalován v obchodním centru. Žádáme proto občany, aby pomohli policistům identifikovat dvě ženy na fotografii a podíleli se tak na objasnění případu,“ obrací se na veřejnost policejní mluvčí Michaela Nováková.  

Informace můžete poskytnout na Obvodním oddělení Kladno – město nebo můžete zavolat na telefonní číslo 974 873 500 či využít bezplatnou linku 158.

Policisté případ prošetřují jako přečin neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Autor: (kh)