Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Divadlo Lampion
  • Labyrint hledá pedagoga

Poradíme vám, kam tento víkend v Kladně za zábavou, kulturou a vzděláním

Čtvrtek, 14. Únor 2019 07:50

Redaktoři Kladenských listů pro své čtenáře vytipovali několik zajímavých akcí, které se v Kladně a jeho okolí o víkendu 15. až 17. února uskuteční. Čekají vás kulturou i zábavou nabité dny.

Poradíme vám, kam tento víkend v Kladně za zábavou, kulturou a vzděláním (Fotomontáž: KL)

Pátek 15. února od 20:00 do 02:00 hodin RETRO PLES

Akci pořádá Dům kultury Kladno na adrese náměstí Sítná 3127, Kladno.

Vstup v retro oblečení nebo Vašem oblíbeném společenském. Jaké období je vlastně retro? Každý to cítíme jinak, a tak je to jen na vás! Vstupné v předprodeji 390 korun k sezení i ke stání. Cena v den konání akce je 450 korun. Své vstupenky si můžete rezervovat vstupenek a na telefonu: 608 204 233, kde dostanete i informace k vyzvednutí.

Sobota 16. února od 9:00 do 12:00 hodin Zimní Excalibur Race

Akci pořádá Hornický skanzen Důl Mayrau na adrese Vinařice 56.

První zimní Excalibur Race se bude konat v hornickém skanzenu Mayrau ve Vinařicích u Kladna. Připravte se na trať o minimální délce 5 kilometrů a 24 překážkách. Těšit se můžete na staré hornické domy, šachty, řetízkovou šatnu, na krásnou přírodu kolem dolu a samozřejmě také na nové překážky. Těšit se můžou i děti, pro které bude připravena trať o délce 800 metrů s minimálně se sedmi překážkami. Přijďte ukázat, jak jste připraveni na novou sezónu.

Sobota 16. února od 11:15 do 12:15 hodin – Náborová schůzka pro rodiče

Akci pořádají Rytíři Kladno na adrese Petra Bezruče 2531, Kladno.

Dát své dítě na hokej je u nás jednodušší, než si myslíte! Na všechny otázky nerozhodnutým rodičům odpoví kladenští trenéři v Restauraci Na Zimáku v sobotu 16. února od 11:15.

Zároveň Vám nabídnou možnost vstoupit do osvědčených sportovních tříd při 12. Základní škole Brjanská.

Sobota 16. února od 13:00 do 16:00 hodin – Kačický masopust

Akci pořádá Kačice letí, z.s. na adrese Čelechovická 105, Kačice.

Zveme vás na čtvrtý ročník Kačického masopustu. Zastávky průvodu budou v ulicích Masarykova 6, Pod Strání 365, K Farmě 369, Pod Hájem 326, Armádní.

Sobota 16. února od 19:00 do 23:00 hodin – Country večer v SK Kladno

Akci pořádá kapela Vlčáci-Country v restauraci SK Kladno na adrese Františka Kloze, Kladno.

Country zábava pro příznivce této hudby. Hudba a zpěv k poslechu i tanci.

Neděle 17. února od 12:00 do 17:00 hodin Workshop Cvičení s volnými váhami

Akci pořádá Můj Gym – BoostUp Academy na adrese náměstí Sítná 3127 Kladno.

Naším cílem je, aby se zájemci mohli dozvědět víc o cvičení i stravování, a díky tomu mohli zlepšovat své výsledky. Při všech workshopech se jedná především o vyzkoušení si naučeného v praxi, aby to mohli účastníci na sebe efektivně aplikovat. Na workshopu se naučíte:

– Zapojení vrozených svalových souher do cvičení s různými typy závaží (osa, jednoruční činky, kettlebelly, wall bally aj.)

– Technika mrtvého tahu, dřepu s osou, bench press, nadhoz a trh z předpokladu zapojení svalů těla v celkové synergii pro maximální efektivitu a sílu

– Zásobník cviků s osou, kettlebelly, jednoručními činkami a dalším závažím

– Jak sestavit trénink bez použití trenažérů

Neděle 17. února od 15:00 do 16:00 hodin – Královský karneval

Akci pořádá Labyrint Kladno na adrese náměstí Sítná 3127, Kladno.

Srdečně zveme všechny děti i rodiče na odpoledne plné tance, her a vystoupení. Přijďte do Domu kultury Kladno na Královský karneval. Karnevalem vás bude provázet vznešená královská rodina, která se moc těší na všechny princezny, prince, dvorní dámy a rytíře. Vstupné stojí 100 korun na osobu a k zakoupení budou na místě. Informace vám poskytne Lucie Žáková na emailu lucie.zakova@labyrint-svc.cz.

Autor: (kh)