Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Divadlo Lampion
  • Labyrint hledá pedagoga

Žákyně zdravotnické školy Kladno úspěšně reprezentovala v soutěži Kladenská veverka

Čtvrtek, 14. Únor 2019 07:00

V pátek 8. února se v sále kladenského kina Hutník uskutečnilo slavnostní vyhlášení vítězů mezinárodní výtvarné, fotografické a literární soutěže Kladenská veverka. Do této soutěže zasílají svoje práce stovky dětí předškolního věku, žáků základních škol i středoškoláků z naší republiky i ze zahraničí.

Žákyně zdravotnické školy Kladno úspěšně reprezentovala v soutěži Kladenská veverka (Foto: Václav Vondrovský)

Kurátorem soutěže byl kladenský malíř, grafik a ilustrátor Přemysl Povondra, vedoucí Výtvarného kroužku Zdeňka a Petr Starý, ředitel Naučného střediska Ekologické výchovy (NSEV) Kladno.

Porota vybírala a hodnotila práce s ekologickou tematikou v oblasti kresby, malby, grafiky, fotografie a také v oblasti literární. Právě v té zvítězila žákyně Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické Jarmila Zoubková.

Ceny předávali primátor města Kladna Dan Jiránek (ODS), radní Jiří Chvojka (ANO), spolumajitel kina Hutník Vojtěch Volf, ředitelka Střední zdravotnické školy a VOŠZ Kladno Daniela Tomsová a další významní hosté. Mezi partnery této soutěže patří mimo jiné i Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Kladno.

Žákyně zdravotnické školy Kladno úspěšně reprezentovala v soutěži Kladenská veverka (Foto: Václav Vondrovský)

Autor: Václav Vondrovský