Central Kladno Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Divadlo Lampion
  • Labyrint hledá pedagoga

Jarní prázdniny? Sportovní areály města Kladna zvou na příměstský tábor

Čtvrtek, 14. Únor 2019 07:10

Podobně jako Léto kladenských dětí se i Jarní prázdniny kladenských dětí v režii Sportovních areálů města Kladna těší velké oblibě. Pro kluky a holky od pěti do patnácti let je každý den mezi osmou a šestnáctou hodinou připraven sportovně zábavný program pod vedením profesionálů.

Jarní prázdniny? Sportovní areály města Kladna zvou na příměstský tábor

Program příměstského tábora probíhá v největší míře na sportovištích SAMK. Děti si v rámci týdne vyzkouší řadu sportů a aktivit pod vedením kvalifikovaných a profesionálních trenérů. Nechybí ani výlet za poznáním kraje a přírody. Každý den se mohou těšit na osm hodin produktivní zábavy.

Jarní prázdniny kladenských dětí proběhnou v týdenním turnusu od pondělí 4. března do pátku 8. března. Na účastníky čeká například baseball, řádění v akvaparku, atletika, badminton, bojové sporty, basketbal, bruslení, florbal, hokejbal, judo, lezecká stěna, stolní tenis, moderní tanec, volejbal, karneval, půldenní výlet nebo ukázka Městské policie Kladno. Samozřejmostí je v rámci akce zajištění pitného režimu a obědů. Obědy jsou vždy připravovány s ohledem na potřeby dětí, včetně bezlepkové stravy.

Cena za týden jarních prázdnin činí 2000 korun, u sourozenců je uplatňována sleva. Více informací ZDE: nebo na telefonním čísle 724 583 228.

Autor: (jk)