Central soutěž Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
Tepo Volejbal Kladno Kanonýři Kladno ČSAD KLADNO Jaroš
  • Se Zahradou pro Zahradu
  • Předplatné do divadla
  • Labyrint

V kladenském baru se strhla mela, čtyři hosté jsou podezřelí z výtržnictví

Úterý, 12. února 2019 07:50

V jednom z kladenských barů se v pátek 8. února poprali čtyři muži, kteří byli pod vlivem alkoholu. K případu byli přivoláni strážníci i policejní hlídka. Teprve potom se výtržníci uklidnili. Všichni jsou teď vyšetřování policisty pro podezření z výtržnictví.

V kladenském baru se strhla mela, čtyři hosté jsou podezřelí z výtržnictví (Ilustrační foto: KL)

Páteční večer se čtyřem mužům z Kladenska poněkud vymknul z rukou, pravděpodobně kvůli alkoholu, kterým byli všichni posilněni. Nejdříve na šestatřicetiletého muže fyzicky zaútočil o osm let starší Kladeňák, který ho postrkoval a také udeřil do obličeje. Jejich případem se potom řídili i další dva hosté, třiadvacetiletí muži, kteří napadli zatím neznámou osobu. Od bitky, která se strhla, upustili až po příjezdu strážníků. Na místo šarvátky byli přivoláni i státní policisté.

Přivolaná policejní hlídka následným šetřením zjistila, že podezřelými jsou všichni čtyři muži ve věku od třiadvaceti do čtyřiačtyřiceti let, kteří se na místě veřejnosti přístupném dopustili svým chováním hrubé neslušnosti. Z těchto důvodů jsou podezřelí z trestného činu výtržnictví. Všichni podezřelí byli pod vlivem alkoholu,“ potvrdila Kladenským listům policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (kh)