Central soutěž Základní umělecká škola Základní umělecká škola Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
Tepo Volejbal Kladno Kanonýři Kladno ČSAD KLADNO Jaroš
  • SAMK
  • Předplatné do divadla
  • Labyrint

Neznámý pachatel hodil v Kladně na projíždějící autobus kámen, škoda je 15 tisíc

Středa, 6. února 2019 07:50

Kladenští policisté prošetřují případ, kdy zatím neznámý vandal hodil kámen přímo na autobus, který v tu chvíli projížděl Rakovnickou ulicí v Kladně ve směru na Kamenné Žehrovice. Tento útok se stal 2. února kolem půl osmé večer. Čelní sklo autobusu prasklo, vzniklá škoda byla předběžně vyčíslena na 15 tisíc korun.

Neznámý pachatel hodil v Kladně na projíždějící autobus kámen, škoda je 15 tisíc (Ilustrační foto: KL)

Člověk, který se 2. února kolem 19.30 hodin pobavil tím, že zaútočil kamenem na čelní sklo projíždějícího autobusu, může být rád, že se nikomu nic nestalo. V autobuse cestovalo 20 osob a řidič. Ten naštěstí pohotově zareagoval a autobus bezpečně zastavil. Čelní sklo po nárazu kamene prasklo a škoda tak byla předběžně vyčíslena na částku 15 tisíc korun.

Policisté nyní případ prošetřují jako podezření z trestného činu poškození cizí věci a po pachateli pátrají.

„Policie vyzývá občany, kteří mohli zaznamenat podezřelou osobu, která vhodila na projíždějící autobus kámen nebo se v sobotu 2. února kolem 19.30 hodin pohybovala poblíž silnice v Rakovnické ulici, aby poskytli informace na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158 a svým svědectvím dopomohli při dopadení pachatele,“ vzkázala do redakce Listů policejní mluvčí Jana Šteinerová. 

Autor: (kh)