Teplárna Kladno Dalibor Janda v Kladně Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Práce ve Slaném
  • Teplárna Kladno

Vědecká knihovna v Kladně vám dohledá zdroje k napsání bakalářské práce

Pátek, 1. února 2019 07:20

Každé první pondělí v měsíci nabízí Středočeská vědecká knihovna osobní konzultace se zaměřením na vyhledávání v elektronických informačních zdrojích. Ty vám mohou dobře posloužit v případě, že píšete nějakou odbornou práci, nebo jen k dalšímu sebevzdělání.

Středočeská vědecká knihovna Kladno (Foto: KL)

Píšete například bakalářskou či diplomovou práci a hledáte zdroje? Nemůžete najít odborný zahraniční článek? Vyhledávání veškerých těchto informací, a to nejen pro studenty, vám s odborníkem zajistí Středočeská vědecká knihovna v Kladně. 

První možnost, kdy můžete do knihovny za tímto účelem zavítat, je pondělí 4. února od 15 hodin v malé studovně. Ta se nachází v prvním patře a je dobře označena.   

„Konzultace probíhá v prostorách knihovny od 15:00. Během ní se seznámíte s vyhledáváním především zahraničních zdrojů pro vaše studium, diplomovou či výzkumnou práci. Rádi Vám pomůžeme s citační etikou a aplikací citačních norem běžných především v českém prostředí,“ vzkazuje čtenářům Kladenských listů tým informačních specialistů vědecké knihovny.

Autor: (red)