Teplárna Kladno Dalibor Janda v Kladně Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Práce ve Slaném
  • Teplárna Kladno

Vezměte děti na výstavu: Raketa letí do Kladna

Úterý, 15. ledna 2019 07:30

Středočeská vědecká knihovna v Kladně bude hostit zajímavou výstavu, kterou připravili autoři dětského časopisu Raketa. Na výstavě uvidíte pestré portfolio ilustrací, kreseb a 3D-objektů s interaktivními prvky pro děti i jejich rodiče. Vernisáž se koná ve středu 16. ledna.

Zajímavou výstavu vhodnou pro rodiče s dětmi můžete zhlédnout v Malé galerii Středočeské vědecké knihovny v Kladně až do 5. března. Vystavené zde budou ilustrace, kresby i 3D-objekty s interaktivními prvky z časopisu Raketa. Vernisáž se bude konat ve středu 16. ledna a pro děti bude v tento den připraven i milý doprovodný program. Mohou si zazpívat písničky s Radanou Litošovou a také si poskládají z krabic kladenskou Lhotu.

Časopis Raketa, který vznikl v roce 2014, je určen zejména dětem od pěti do deseti let. Vychází čtvrtletně v tematicky zaměřených číslech a neobsahuje žádnou reklamu. Najdete v něm příběhy, komiksy, zábavné hry, úkoly, tvoření, recepty na vaření, doporučenou četbu i tipy na výlety. Tvůrci časopisu jsou šéfredaktorky Johana Švejdíková a Radana Litošová spolu s týmem stálých autorů a výtvarníků.

Autor: (kh)


banbad